Як “Прикарпаття” з “Десною” зіграло (фоторепортаж)

• Сьогодні, 25 жовтня, в Івано-Франківську відбувся матч 1\8 фіналу Кубку України з футболу. В ньому зійшлись франківські футболісти з “Прикарпаття” та чернігівський клуб “Десна”.

Рахунок у першому таймі відкрили гості – Денис Олійник забив у ворота Остапа Вульчина на 14-й хвилині. Через десять хвилин “Десна” подвоїла відрив – на 24-й хвилині відзначився Олександр Волков. З таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі гості з Чернігова переважно тримали оборону, намагаючись не пустити прикарпатців до своїх воріт. Втім, голкіпер “Десни” Махновський кілька разів рятував команду від голу. А на 71-й хвилині фани чернігівського клубу запалили піротехніку – пролунало кілька гучних вибухів, і гру припинили, доки дим над полем не розвіявся. Втім, до вандалізму та бійок, як під час матчу з “Карпатами”, не дійшло.

Гра завершилась з рахунком 0-2 на користь “Десни” – відповідно, “Прикарпаття” вилітає зі змагання за кубок. Втім, франківські фани все одно подякували клубу за старання криками “Молодці”.

Пропонуємо нашим читачам переглянути яскраві моменти цього матчу.