Як розвинути село в Україні (+18)

Україна не залишає світового аграрного ринку і далі вважається житницею Європи. На аграрне виробництво припадає 16 відсотків українського ВВП, сектор забезпечує роботою 3,5 млн людей. 26 зі 100 найбільших українських компаній – в аграрному секторі. Проте через війну та окупацію площа засіяних ділянок в Україні знизилася приблизно на 2,5 млн га.

Але крім України, хорошими гравцями на аграрному ринку є  Німеччина та Австрія. Ці дві держави роблять все можливе, щоб залучити більше молоді до роботи на землі. Рекламу роблять у різний спосіб. Залучили до справи “важку артилерію” – жіноче тіло, показуючи, що фермери – це не лише чоловіки у чоботях, а й молоді та красиві дівчата.

Темою фотосесії стала “Країна любові”. Під час презентації керівники проекту зауважили – сільське господарство є способом життя, а його основою є любов до землі. Заявки на участь у фотосесії подали більше 2 тисяч молодих фермерок. На світлинах фермерки, які насправді працюють у сільському господарстві на фермах Німеччини та Австрії та пройшли конкурс від jungbauernkalender.

Читайте також: Коза Любця, Свиня та Буряк: Аграрні пам’ятники України

Крім того, в Німеччині випускається щороку аграрний календар на тему високих технологій у селі. Таким чином автори проекту показують, що робота у сільському господарстві також може бути сексуальною.

Може б і Україні час задуматися над просуванням сільського господарства?!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!