Як у Франківську захищатимуть права тварин

7 жовтня  в «Urban Space 100» у Івано-Франківську відбулась прес-конференція Маршу за права тварин.

Організатори маршу, волонтери «Дім Сірка» Христина Мороз і Вікторія Лаврук закликають усіх небайдужих разом зі своїми улюбленцями приєднуватись до цієї акції.

«Обурює те, що найчастіше, коли дзвонять у притулок, ти чуєш перше речення «хочу породистого». Тварини це не статус, і тим паче – не розваги. Тому ми виступаємо не тільки проти цирків, але й проти людської байдужості», – наголошують організатори.

Катерина Гуменюк, спікер на конференції, переконана, що  жорстоке ставлення до тварин переростає в жорстоке ставлення до людей. Тому не можна ігнорувати такі прояви насилля.

Працівник патрульної поліції Олена Біла розповіла, що на гарячу лінію часто надходять дзвінки про жорстоку поведінку з тваринами, але з двадцяти людей, які подзвонили, напише заяву тільки один. Ділилися своїми думками і звичайні люди, небайдужі до проблем тварин. Зокрема, мама-вегетаріанка Юлія Солдатова вважає, що тварини такі ж мешканці Землі, як і ми, і для життя людей – не обов‘язково вбивати.

Наймолодшою учасницею прес-конференції була Пилипчак Аліса. Хоч дівчинці всього десять років, вона вже обрала шлях вегетаріанства, і з сім‘єю буде брати участь у марші за права тварин, котрий відбудеться 15 жовтня. Приєднатися можуть усі бажаючі о 12 годині біля пам‘ятнику Іванові Франку.

Вероніка Ілюшик,

гурток журналістики Міського центру

дитячої та юнацької творчості

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!