Як у ХІХ столітті: у Франківську розкритикували новий міст на Пасічну

Сьогодні, 18 квітня, в Івано-Франківську відбулось засідання Громадської ради по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний і поточний ремонти доріг.

Одним з питань, які розглянули члени ради, стало «Про будівництво нового моста на Пасічну».

«Старий міст через Бистрицю Солотвинську має проїжджу частину шириною 14 метрів – дві смуги в один бік, дві – в інший. Проект нового мосту виготовлений ж на рівні ХІХ століття – передбачено тільки по одній смузі. Зараз капітально відремонтували дорогу Львів – Івано-Франківськ та в процесі дорога Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига, весь транспорт піде по франківських дорогах, бо немає нормального об’їзду», – каже голова ради Михайло Панчишин.

Тому члени ради вирішили написати звернення до міського голови Руслана Марцінківа, до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука та до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Зокрема, у останньому звернені йдеться про те, що до конструкцій моста зауважень немає, проте дивує закладена у проекті ширина проїжджої частини.

«Ширину моста потрібно збільшити хоча б до 14 метрів», – йдеться у зверненні.

Члени ради розуміють, що таке збільшення потребує додаткових витрат. Оскільки Франківськ – обласний центр, що притягує значну кількість транспорту і з інших областей, тож вони пропонують, щоб до фінансування будівництва долучилась і область, і держава.

«Також на часі й вирішення питання більш досконалої дворівневої розв’язки на правому березі, розширення вул. Хіміків, яка служитиме частиною під’їзного шляху до нового моста на лівому березі, до 14-15 метрів та спорудження дворівневої розв’язки при виїзді з неї  на Галицьку», – пишуть члени ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!