Як вибрати добру каву? Франківський бариста дав декілька порад кавоманам

У Міжнародний день кави, який традиційно відзначається в перший день жовтня, франківський бариста Дмитро Євчук провів майстер-клас, а також дав декілька порад як вибрати добру каву. Майстер-клас відбувся у кав’ярні «Говорить Івано-Франківськ».

img_0558

«Справді добру і якісну каву в Івано-Франківську можна купити  у кав’ярнях та в обсмажувачів. На щастя, в обласному центрі Прикарпаття їх вистачає. Можливо менше, ніж хотілося, аніж в інших великих містах, але й тих достатньо. Окрім того, що вам порадять смачне зерно і ви будете впевнені у його смакових властивостях, вам також зможуть його змолоти у відповідності до ваших смаків або домашнього методу приготування», – розповів бариста.

img_0559

Дмитро Євчук наголошує, що кава, як і будь-який інший продукт, потребує ретельного приготування.

img_0568

«Якщо, приміром, ви спалите м’ясо під час приготування, то отримаєте вугілля. Таке саме відбувається з кавою. Якщо ви її перепалите, то не отримаєте від неї нічого хорошого. Тому, якщо бачите на упаковці з кавою інформацію про ступінь обсмаження, схиляйтеся до середнього показника», – розповів він.

Втім, якщо ви прихильник кави міцної, доречним буде сорт «арабіка», але обов’язково темне обсмаження. Окрім того, перед тим, як купити пакунок кави, треба звернути увагу на дату обсмажування.

Міжнародний день кави — свято поціновувачів кави у всьому світі. Вперше відзначається 1 жовтня 2015 року за погодженням з Міжнародною організацією з кави та розпочнеться у Мілані.

У цей день багато компаній пропонують чашку кави безкоштовно або зі знижкою. Деякі заклади поширюють купони та спеціальні пропозиції для користувачів через соціальні мережі.

Нагадаємо, На Львівщині обрали найкращу кав’ярню.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!