Якою буде погода наступного тижня та в поминальні дні?

Один день у зимових чоботах і шубі, інший – у футболці й окулярах. Так колотило українців цілий тиждень. Стовпчик термометра стрибав то вгору, то вниз – від нуля до плюс 20.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН. Тиждень.

Хоча березень мав поступово по градусу підготувати до тепла. Натомість здивував лютими морозами до мінус 20. Плюс насипав подвійну норму опадів. Є відчуття, що місяці в календарі зсунулись, а весну взагалі хтось украв. Спочатку дуже лютий березень і одразу теплющий квітень. Результати дехто побачив у своїх хатах.

Так, повені розлилися на Харківщині, Сумщині, Полтавщині. Але, як повідомили в Укргідрометцентрі, це розтеклися по угіддях маленькі річки та ставки. Далі боятися жителям цих областей нічого.

А от більші річки, як-от Сіверський Донець, Прип’ять, Десна, Дніпро, Дунай, зараз набирають по 20 сантиметрів води щодня. Тому починати вичерпувати воду найближчі дні можна Луганщині, Чернігівщині, частині Сумщини та Волині. А от у місті Вилкове на Одещині річка Дунай уже набралася талої води по вінця і ще поглинатиме її далі.

Кому пощастило, то це карпатцям. Наступний тиждень там буде теплим із незначними опадами. І саме це рятує регіон від водопілля.

Загалом в Україні буде сонячно. П’ять-десять градусів тепла вночі, вдень 15-22 градуси тепла. Тож у поминальні дні парасольки не знадобляться.

І якщо вірити народним прикметам, в Україні буде тепле літо. Бо як на Великдень небо похмуре — літо буде холодним. Але цієї неділі було чисте та сонячне небо.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!