Європейська архітектура в Івано-Франківську

Десятиліття тому креативні та амбітні архітектори і забудовники, орієнтуючись на європейський досвід, започаткували новий етап розбудови міста. На колишніх пустирях почали з’являтися будівлі, що приваблювали новітнім дизайном, естетикою, цікавими архітектурними рішеннями.

Що таке сучасна європейська архітектура і які її риси притаманні франківській нерухомості, розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Модернізм як напрям в архітектурі з’явився на межі XIX-XX століть і характеризувався відмовою від старих стильових форм, пошуком і використанням нових матеріалів: заліза, скла, залізобетону. Модерне помешкання – це не лише геометричний простір, світлі акценти, оздоблення фасадів, але й багатофункціональність та прагматизм.

Європейський стандарт побудови має такі риси:

– використання нових техніко-конструктивних засобів для створення незвичайних, підкреслено індивідуалізованих будівель;
– чистота і простота форм, мінімалізм і функціональність;
– аскетичний дизайн, максимальна раціональність і гранична лаконічність форм;
– використання екологічних матеріалів, систем енергозбереження, тепло- та шумоізоляції;
– експерименти з кольором, «поєднання непоєднуваного» тощо.

Аналізуючи сучасний прикарпатський ринок нерухомості, бачимо повне переосмислення стандартів будівництва, знищення стереотипів та впровадження інноваційних технологій у сфері проектування будинків та прибудинкових територій. Кожна будівля вирізняється індивідуальним дизайном, стильовою харизмою, продуманістю форм та ліній.

У сучасному Районі “Манхеттен” вперше в Івано-Франківську застосовано стиль лофт і для організації життєвого простору – концепцію Smart City.

Урбаністичний, індустріальний підхід до будівництва може здатися надто строгим, оскільки не визнає помпезності в декоруванні фасадів. Опираючись на виклики сьогодення, сучасна архітектура зміщує акценти в бік практицизму, функціональності, розумного підходу до планування кожного метра. Сучасне помешкання не є кричущим хизуванням гаманцем його власника, а скоріше доповненням до його бурхливого темпу життя, відображенням внутрішнього світу та вподобань людини. Будинок ХХІ століття – це місце психологічного комфорту, де все просто та зрозуміло, де немає нічого зайвого, де техніка гармонійно поєднується з природою.

Елітна нерухомість в Івано-Франківську теж викликає захоплення, зокрема, ексклюзивністю вирізняється комплекс елітних апартаментів “Parus”. Максимально підкреслюють винятковість архітектури та дизайну комплексу віконна система преміум-класу MASTERLINE 8-HI та фасадна система CW 50-HI від Reynaers (Reynaers Aluminium, Бельгія).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!