Європейський стандарт: комунальний департамент створив відеоролик про рік своєї роботи

Сьогодні, 14 грудня, під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради прозвітував департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

Михайло Смушак зазначив, що хоче запропонувати дещо новий формат, і презентував відеоролик про роботу департаменту. У ролику розповіли про основні досягнення департаменту за минулий рік, а благоустрій міста показали з висоти пташиного польоту.

Для здійснення капітального ремонту Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою з міського бюджету було виділено 35778,75 тис. грн., для здійснення поточного ремонту доріг – 7079,9 тис. грн. Станом на 25.10.2017 року вже завершено ремонт 8 вулиць, ще 5 перебувають в роботі. Зокрема, завершено роботи на вул. Хмельницького, Селянській, Підгір’янки (ділянка від вул. Залізничної до вул. Стефаника), Гнатюка, Новій, Північний бульвар (на ділянці від кільця до вул. П.Мирного), Військовій, Тринітарській, під’їзної дороги до станції швидкої і невідкладної медичної допомоги на вул. Вовчинецькій, 221.

Величезна увага в 2017 році також була приділена здійсненню капітальних ремонтів тротуарів та пішохідних доріжок. З початку року було здійснено капітальний ремонт на 3-ьох об’єктах на що використано 6060,0 тис. грн. Одним з найважливіших з них була реконструкція тротуару з влаштуванням велодоріжки на вул. Галицькій на ділянці від Пасічнянського моста до повороту на Дем’янів лаз.

На капітальний ремонт тротуарів в 2017 році Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виділено 8504,1 тис. грн. Серед капітально відремонтованих у цьому році тротуарів варто відмітити такі як на вулицях Дністровська (парна сторона), Стуса, Незалежності, Ботанічна, Довгій, Є Коновальця (парна сторона), Грювальдська, Бельведерська, Гаркуші, Петлюри. Всього було капітально відремонтовано тротуарів та пішохідних ділянок на 20-ти об’єктах. Ще 11 перебуває в роботі.

Не менш важливим та успішним завдання було здійснення капітальних ремонтів міжбудинкових проїздів та облаштування прибудинкових територій. На цілі в на 2017 рік Департаменту було передбачено в бюджеті міста 36458,13 тис. грн., що на 13565,4 тис. грн. більше ніж в попередній рік. Станом на 25.10.2017 року уже завершено капітальний ремонт 21 міжбудинкових проїздів та прибудинкових території, ще 13 перебуває в роботі. також повідомили про те, що у місті скоро з`явиться 120 нових лавочок.

Департамент провів 135 закупівель з використанням системи електронних торгів «Prozoro», в тому числі 36 процедур відкриті торги. Економія коштів за результатами торгів, станом на 25.10.2017 року становила 20,8 млн. грн.

Читайте також: Голова Франківської облради відзвітував про свою роботу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!