Їздили з чиновником по ямах: богородчанці добилися ремонту дороги

Сьогодні, 10 квітня, у Богородчанах кілька активістів зустрілися із директором підприємства, яке відповідає за ремонт дороги Богородчани – Підгір`я.

Ремонту головної вулиці міста у Богородчанах добиваються вже кілька років. На сторінці Богородчанської селищної ради у соцмережі повідомили, що у Концепцію розвитку доріг загального користування місцевого значення на 2018- 2020 роки дорогу не включили, а місцеві жителі дали зрозуміти – якщо дорогу не почнуть ремонтувати, вони перейдуть до більш радикальних дій і блокуватимуть дорогу. 

З 15 січня цього року на Франківщині створене Державне підприємство “Дороги Прикарпаття”, серед завдань якого виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду, подання уповноваженому органу управління пропозицій щодо визначення напрямів використання коштів, спрямованих на розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт, аналіз інформації про стан автомобільних доріг, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та інші. Саме це підприємство і має зайнятися цією ділянкою.

Т.в.о. Андрій Сазонов приїхав до Богородчан, коли ситуація стала доволі гострою – у соцмережах місцеві обіцяли перекривати дорогу.

“Три роки ми намагаємося добитись капітального ремонту, однак в силу політичних і не політичних обставин маємо руїну. Спочатку були затримки, бо дорога з державної стала дорогою місцевого значення. Потім гроші йшли на дорогу в Делятині, Болехові”, – пояснює Святослав Никорович, депутат облради.

У компанії кількох активістів чиновник проїхав вулицею Шевченка у Богородчанах і визнав – ремонтувати потрібно. Він пояснив, що спершу робитиметься ямковий ремонт та прочистять стоки, щоб дорога не руйнувалась іще більше. Богородчанцям пообіцяв, що техніка виїде на вулицю вже за два-три дні. Виконувати роботи має філія “Богородчанська ДЕД” дочірного підприємства “Івано-Франківськ облавтодор”.

“Почнуться роботи з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту вже завтра. За два-три дні тут почнуть усувати аварійну ямковість. Ми тим часом подали цю ділянку в перелік об`єктів, які потребують фінансування для створення проектно-кошторисної документації”, – пояснює Андрій Сазонов.

Сказати попередньо, скільки коштуватимуть роботи Сазонов не готовий, однак грошей, за його словами, на ямковий ремонт вистачить. У межах договору “Богородчанська ДЕД” виконає усі необхідні роботи. На сумнів активістів чиновник зазначив: якщо не вистачатиме робочих рук – кликатимуть підмогу. А жителів Богородчан попросив особисто слідкувати за ходом проведення робіт.

Нагадаємо, в кінці березня на Надвірнянщині люди перекрили дорогу вимагаючи ремонту (ФОТО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!