Юрій Андрухович розповів франківцям про “Безкінечну подорож”

Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція мистецького проекту “Безкінечна подорож”.

Цей проект стане знаковим для міста, переконані організатори. Письменник Юрій Андрухович читатиме власні вірші й фрагменти есеїв, що резонують з поемою Івана Котляревського, а також уривки із самої “Енеїди”. Музиканти Марк Токар і Віктор Новожилов озвучуватимуть “Безкінечну подорож” в режимі реального часу то бароковою музикою, то гострою бітовою електронікою. Режисерка Ольга Михайлюк і VJ group CUBE створюватимуть візуалізацію на основі фото сучасної Полтави, ілюстрацій “Енеїди” різних років та авторської анімації.

“Іван Котляревський завжди був для мене найближчим і найцікавішим із класиків української літератури. Адже це бурлеск, це і все інше. Франківцям ми покажемо це проект, бо саме у Франківську проводились деякі з його перших репетицій, тут знакове місце. Крім того, матимемо дуже цікаву локації – оновлений “Промприлад”. І взагалі це проект “на виріст” – форма колажу дозволяє постійно працювати над новими елементами, від чого відмовлятися, щось додавати”, – розповів Юрій Андрухович, який стане голосом “Безкінечної подорожі”.

Дійство відбудеться 10 березня на ревіталізованій території заводу “Промприлад”, що  у Парасольковому цеху. Початок о 19:00.

Ольга Михайлюк з агенції “Артполе” додала, що публіці представлять оригінальний колаж із творів Андруховича та Котляревського, який підкріплюватиметься не менш цікавою динамічною візуальною частиною.

Згодом “Безкінечну подорож” покажуть і в інших містах України, зокрема – на сході. Можливо, до того часу у ній вже щось зміниться, каже Андрухович.

Читайте також: У Франківську Юрій Андрухович поділився історією створення “Коханців юстиції”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!