Юрій Луценко провів в Івано-Франківську таємну нараду

У середу, 11 жовтня, на Івано-Франківщину з робочим візитом повинен був завітати Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Про це заздалегідь повідомили у прес-службі обласної прокуратури, проте за дві години до брифінгу, призначеного на 16:00, журналістам повідомили про скасування події “у зв’язку з затримкою в Закарпатській області”.

Втім, виявилось, що генпрокурор все ж приїхав до Івано-Франківська. На офіційному сайті місцевої прокуратури після повідомлення про скасування брифінгу опублікували інформацію про проведення наради Луценка з прокурорами західних областей України.

“На нараді обговорили стан реалізації органами прокуратури повноважень на основних напрямках прокурорської та слідчої діяльності. Зокрема, проаналізували криміногенну ситуацію в області та Україні, звернули увагу на ріст таких злочинів, як викрадання автомобілів, квартирні крадіжки, грабежі,  а в окремих областях – умисні вбивства. Генеральний прокурор Юрій Луценко заслухав доповіді прокурорів областей та наголосив на виправленні такої ситуації”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Чому нарада відбулась за зачиненими дверима і чому представників ЗМІ не поінформували про те, що генпрокурор все-таки приїхав, наразі невідомо.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!