З Івано-Франківщини надходять гуманітарні вантажі на Східну Україну

В області триває гуманітарна акція, ініційована обласною державною адміністрацією у відповідь на звернення спілки учасників АТО. На підтримку бійців на сході України чергові партії допомоги зібрали у Надвірнянському, Коломийському, Тлумацькому районах, до збору також долучилися Снятинський, Косівський, Верховинський, Тисменицький та Городенківський райони.

Відправляють, як правило, медикаменти, засоби гігієни, миючі засоби, будівельні матеріали, продукти харчування, мішки,побутову техніку, паливно-мастильні і будівельні матеріали, бензопили, тощо.

До теми: Артисти-волонтери з Прикарпаття відправились на Схід

Допомогу збирали в районних установах і організаціях, органах місцевого самоврядування, сільськогосподарських і комунальних підприємствах, серед приватних підприємців, небайдужих мешканців міст і сіл краю. А зібрана у Тлумацькому районі допомога була еквівалентна 20 тисячам гривень.

Вантаж із Тлумацького, Тисменицького та Городенківського районів доправили до Коломиї, а відтак, укомплектувавши бус, – на схід, до міста Попасна Донецької області.  Надвірнянці відправили гуманітарну допомогу до міст Торез і Костянтинівка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!