З Івано-Франківської облради будуть виводити хуліганів

Сьогодні, 21 вересня, в Івано-Франківську проходить сесія обласної ради, на якій серед іншого до регламенту внесли новий пункт про виведення з сесійної зали людей, які заважають депутатам.

“Право особи бути присутньою на пленарному засіданні ради може бути обмежено у випадку вчинення нею дій, що перешкоджають роботі ради, її органів та депутатів, а також з метою недопущення протиправних дій (вчинення бійки, хуліганських дій, появи у нетверезому стані, викриків тощо). У таких випадках присутня особа може бути виведена із залу засідань працівниками уповноважених органів правопорядку”, – так звучить пункт, яким доповнили регламент.

На думку представника фракції “Воля” Ольги Галабали таке формулювання є розмитим.

“Наприклад якщо прийшло 5 людей і вони не сподобалися голові ради він на власний розсуд може доручити охороні вивести їх з зали. На нашу думку вільний доcтуп людей до сесії буде обмежений”, – каже Галабала.

“Ви за те щоб під час сесії були бійки та дебоші? Яка фракція буде відповідати за людей яких приводять на сесію і в яких може бути зброя?”, зауважив голова обласної ради Олександр Сич.

Також за словами Сича, УСБУ негласно в приміщенні обласної ради проводило навчання, під час яких було закладено невідомий предмет на який ніхто не звернув увагу. У зв’язку з цим він дав доручення працівникам охорони краще звертати увагу на осіб які входять до приміщення та предмети які вони несуть.

До теми: На Івано-Франківщині депутати просять Кабмін не допустити банкрутства лісової галузі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!