Із Надвірної на передову відправлять шість тонн продуктів

Надвірнянці продовжують збирати допомогу для тих, хто на лінії вогню проявляє патріотизм, мужність і відстоює цілісність нашої держави на Сході України.

Завдяки злагодженій роботі Надвірнянської райдержадміністрації, районної ради, закладів освіти та усіх небайдужих людей було зібрано майже 6 тонн продуктів харчування, а саме: домашні вареники, консерви, тушонки, домашня консервація, макаронні вироби, крупи, солодощі. Про це розповіли в пресслужбі Надвірнянської РДА.

Всі продукти, разом із теплим одягом, будівельними матеріалами та утеплюючою плівкою для бліндажів, 27 грудня відправлять двома автобусами на фронт.

Зворушливим подарунком для наших захисників стануть ангелочки-обереги та новорічні подарунки, виготовлені власноруч дітками Надвірнянського районного Центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, а оберегом – образ Пресвятої Діви Марії.

Вантаж доставлять до 10-ї гірсько-штормової бригади, 128-ї гірсько-піхотної бригади та 93-ї окремо механізованої бригади, де проходить службу багато наших земляків.

Збір допомоги тривав протягом двох тижнів, а координацію заходів з формування вантажу здійснювали ГО «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття» та Надвірнянський районний Центр допомоги учасникам АТО/ООС.

Надвірнянська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку всім, хто долучився до збору допомоги для підтримки українських воїнів, а особлива подяка Надвірнянським дошкільним навчальним закладам «Пролісок» і «Сніжинка» та ДНЗ «Малинка» с. Гвізд.

Нагадаємо, на Надвірнянщині облаштували садибу Святого Миколая (фото).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!