З Прикарпаття в Авдіївку відправилися чергові вантажі з благодійною допомогою

Сьогодні з місця збору гуманітарної допомоги жителям Авдіївки, який розташований на території аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України в області, на Донеччину вирушила колона вантажів із будівельними та пиломатеріалами, продуктами харчування, медикаментами, теплим одягом, речами першої необхідності, інформує прес-служба ОДА.

Зазначимо, що минулого тижня на виконання доручення Президента України Петра Порошенка щодо надання допомоги постраждалим внаслідок активних бойових дій під час проведення АТО жителям м. Авдіївка в облдержадміністрації створено штаб із організації збору та відправки гуманітарної допомоги у Донецьку область, де 30 січня відбулося загострення збройного конфлікту з боку незаконних формувань бойовиків.

«Усіма силами ворог намагався довести ситуацію в Авдіївці до гуманітарної катастрофи. Прикро констатувати, але під час посилення обстрілів у місті  загинули не лише військовослужбовці, але й мирні мешканці, адже бойовики активно обстрілювали житлові квартали населеного пункту, – прокоментував представникам місцевих ЗМІ голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – Щоби допомогти постраждалим жителям міста, в області було налагоджено взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних для  відновлення життєдіяльності міста речей. Значну допомогу надали районні державні адміністрації, місцеві органи влади і прикарпатські підприємці».

 Днями перші вантажі із будівельними матеріалами, теплими речами, продуктами харчування  уже відправилися на Донеччину.  

Також вирушив вагон із шифером, наданий ПАТ «Івано-Франківськцемент», вантажі з будівельними матеріалами – плитою ДСП, ДВП, пиломатеріалами.

IMG_5820_(1) IMG_5828_(1) IMG_5841_(1) IMG_5880 IMG_5895_(1) IMG_5922

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!