З українських шкіл та садочків вилучили понад 400 кг небезпечних продуктів

В Україні провели понад 200 планових та позапланових заходів державного контролю у закладах освіти, і вилучили або знищили понад 400 кг харчових продуктів. Про це інформує УНН з посиланням на Держпродспоживслужбу.

“Так, відповідно до зведеного звіту, за січень 2020 року територіальні органи Держпродспоживслужби провели понад 200 планових та позапланових заходів державного контролю у закладах освіти: 85 перевірок дошкільних закладів та 116 перевірок закладів загальної середньої освіти”, — йдеться у повідомленні.

Зазначаєтсья, що за результатами перевірок, інспектори ветеринарної медицини видали 118 приписів щодо необхідності усунення виявлених порушень вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів у закладах освіти:

“Було відібрано 237 зразків харчових продуктів. Невідповідності встановлені у 25 зразках. Прийнято 42 рішення про тимчасове зупинення обігу харчових продуктів у закладах освіти у зв’язку з виявленими порушеннями. При цьому було прийнято рішення про відкликання, вилучення або знищення понад 400 кг харчових продуктів, які постачалися до закладів освіти — більшу частину таких продуктів становило молоко та молокопродукти”, — повідомили у Держпродспоживслужбі.

До теми. Фальсифіковане масло з Прикарпаття постачатимуть в садочки Чернівців.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!