За рік зарплата прикарпатців збільшилася майже на 20%

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів у лютому 2019 року становив 8037 гривень. Ця сума в 1,9 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.

Заробітна плата у лютому 2019 року, у порівнянні з січнем 2019-ого, збільшилася на 3,4%, а відносно лютого 2018 року – на 19,5%, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Найвищий рівень заробітної плати на Прикарпатті в лютому цього року зафіксували на підприємствах транспорту, підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції; на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів. Там заробітки працівників перевищили середній показник по області на 47,7%.

Найнижчі нарахування заробітної плати спостерігаються у поштовій та кур’єрській діяльності, у сфері надання інших видів послуг (не перевищували 56,4% середнього показника по області).

Читайте також: Стало відомо, скільки за 2018-й рік заробили мери міст Івано-Франківщини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!