Загін прикарпатських правоохоронців повернувся із зони АТО

Сьогодні, 2 листопада, у повному складі до колег і родин повернулися 35 бійців зведеного загону працівників поліції Прикарпаття, які впродовж двох місяців виконували службові завдання в м. Маріуполь Донецької області.

Прикарпатські правоохоронці брали участь у розкритті злочинів, затримували підозрілих осіб, які перебували в розшуку, чергували на блокпостах, залучалися до проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань окремих територій, тощо, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.

Зі щасливим поверненням зі службового відрядження щойно прибулих правоохоронців привітав т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів та подякував за сумлінну службу.

За добросовісне виконання своїх службових обов’язків поліцейських нагородили грамотами. На правоохоронців чекає традиційна кількаденна відпустка.

Нагадаємо, що зведений загін прикарпатської поліції, чисельністю 35 осіб, до якого входять бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» та роти поліції особливого призначення ГУНП в області, відбули у чергове відрядження в зону АТО, де замінять у Маріуполі своїх колег

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!