Збірна України з пляжного футболу вперше здобула європейське чемпіонство

• Збірна України з пляжного футболу обіграла у фінальному матчі Суперфіналу Євроліги 2016 команду Португалії 2:1 і вперше в історії здобула чемпіонський кубок, пише КАПФ.

У вирішальному матчі команда Євгена Варениці здобула вольову перемогу, програючи по ходу гри. Рахунок в матчі на 8-й хвилині відкрив Джордан Сантос, після пасу п’ятою від Бельшіора.

Але наші перевернули все з ніг на голову на початку третього періоду. На 25-ій хвилині гри наш форвард Олег Зборовський забив свій фірмовий гол. А через хвилину Дмитро Ведмідь вистрілив від лівої “бровки”, і м’яч рикошетом від піску, залетів у суперника – 2: 1!

Після цього наші гравці, ведені найдосвідченішим воротарем Віталієм Сидоренко, вистояли під відчайдушним штурмом португальців і вперше в історії здобули чемпіонське звання Euro Beach Soccer League!

Сидоренко і був визнаний кращим голкіпером Суперфіналу в італійській Катанії. А Євген Варениця стримав слово – в інтерв’ю 2 січня цього року, головний тренер збірної України обіцяв взяти реванш у діючих чемпіонів і поквитатися за програний фінал рік тому.

Нагадаємо, у Бурштині відбувся турнір з міні-футболу.