Жителі Пасічної просять залишити сквер замість забудови на землі СБУ

Сьогодні, 21 червня, на засіданні Івано-Франківської міської ради жителі одного з мікрорайонів міста просили залишити їм зелену зону.

Йдеться про забудову скверу на Пасічній, на вул. Тролейбусній, поблизу ЗШ №24. Зараз там зелена зона, однак на її місці планують збудувати дві багатоповерхівки. Згідно з планом, вони також будуть знаходитись на місці дороги та частини дитячого майданчика.

Власником ділянки є Служба Безпеки України, раніше власник БК “Вертикаль” Олег Лєпєнін у коментарях пояснив, ця земельна ділянка  орієнтовною площею 0,48 га належить Упралінню Служби Безпеки  в Івано-Франківській області. Її цільове призначення «Для будівництва та обслуговування багатоповерхових житлових будинків». Цього року виконком видав містобудівні умови та обмеження для будівництва, а також є  декларація для виконання підготовчих робіт. Олег Лєпєнін пояснив також, що частина квартир буде передана офіцерам СБУ.

Жителі висловили прохання не забудовувати цю ділянку, а залишити їм сквер, вони просять утворити робочу групу, яка займеться цим питанням. Житель мікрорайону Юрій Прусак зазначив, що це остання зелена зона, де відпочивають жителі Пасічної.

На сторону жителів мікрорайону став і міський голова:

“Повністю підтримую, ми не для того робили там дорогу, щоб забудовувати. Пропоную утворити робочу групу, почати роботу з наступного тижня, треба подивитися до документів, бо там є певні проблеми”, – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Нагадаємо, В Івано-Франківську на місці скверу, дороги та дитячого майданчика хочуть звести дві багатоповерхівки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!