Зірка Західної України Ірина Федишин вразила суддів шоу “Голос країни”

Сьогодні, 11 лютого, на шоу “Голос країни” прийшла співачка Ірина Федишин.

“Я безмежно рада, що на «сліпих прослуховуваннях» мала змогу заспівати пісню українською мовою. Адже головна мета моєї участі у Голосі країни-8 – популяризувати українську музику, зокрема народні пісні, колядки”, – коментує співачка.

Також Ірина Федишин зізналась, що відчувала хвилювання перед виступом на «Голосі країни». «З дитинства у мене є страх виступати на конкурсах. Мені здається, що легше відпрацювати сольний концерт на багатотисячному стадіоні, ніж вийти на сцену “Голосу країни” і заспівати до розвернутих спиною крісел. Але зваживши все, я вирішила взяти участь у шоу, адже своїм виступом я хочу не тільки підтримати учасників проекту, але й поділитися власною історією», – зазначила вона.

Співачка виконала на шоу свою пісню “Долоньки”. “Може вона якась відома співачка”, – запитала Джамала Втім Потам відповів, що не впізнає її.  Зрештою, саме він першим повернувся до Ірини Федишин, а згодом це зробили всі інші судді.

Потап запитав, чи буде вона брати участь у шоу і чи піде до когось в команду. “Були люди, які приходили і відмовлялися до когось йти в команду. Але, думаю, якщо я вже прийшла, то буду продовжувати участь. Мені ще є чого повчитися”, – зазначила Ірина та обрала команду Джамали.

Нагадаємо, що минулого тижня у шоу взяла участь Злата Огнєвіч.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!