Знай наших: «Прикарпаття» зіграло із «Буковиною»

• 14 жовтня на стадіоні “Рух” футбольний клуб «Прикарпаття» зіграв черговий матч чемпіонату України серед команд другої ліги. Цього разу суперником стала чернівецька “Буковина”.

Матч почався з хвилини мовчання, якою вшанували всіх загиблих за волю України. Нагадаємо, що 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, крім цього у цей день ми святкуємо 75 річницю створення УПА. Оскільки в цей день співпав домашній поєдинок з чернівецькою “Буковиною”, то всі гравці, тренери та персонал Івано-Франківського клубу вийшли на матч у футболках з символікою “Прикарпаття” та гаслами: “Слава Україні ! – Героям Слава!”

Так виглядали футболки, які принесли сьогодні франківській команді удачу

Варто нагадати, що 10 вересня “Прикарпаття” вже грало з чернівчанами на їхньому полі, тоді наша команда виграла з рахунком 2:1.

Перший м’яч сьогодні забили «буковинці» на 22 хвилині. Але тішилися недовго, бо вже через хвилину Конкольняк зрівняв рахунок. Перший тайм завершився із рахунком 1:1.

На 63 хвилині Дитко забив ще один гол у ворота буковинців, проте через кілька хвилин вони зрівняли рахунок до 2:2.

А далі Худобяк забив ще три голи. Матч завершився із рахунком 5:2.

Як писав “Галицький кореспондент”, на минулому тижні “Прикарпаття” грало на Тернопільщині. Гра завершилася із рахунком3:3.