“Золото” і дві “бронзи” здобули українські борці на чемпіонаті світу

• На чемпіонаті світу з боротьби в Лас-Вегасі, де змагаються лише представники вільного стилю, сьогодні рано-вранці українські спортсмени здобули три нагороди.

Чемпіонкою світу у ваговій категорії до 60 кг стала Оксана Гергель, яка у фіналі перемогла монголку Тсеремчімед Сухі 10:7, повідомляє Еспресо.TV.

Василь Шуптар (61 кг) у півфіналі поступився монголу Номіну Батболду, який у підсумку став віце-чемпіоном світу, 4:8. Та в боротьбі за третє місце наш борець здолав представника Індії 6:6.

Павло Олійник (97 кг) уже в першій сутичці мінімально поступився майбутньому чемпіону світу-2015 американцю Кайлу Снайдеру 1:2. У втішному раунді змагань українець виграв три поєдинки, а у вирішальному з них переміг іранця Аббаса Тахана 3:2 і піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!