Зустріч з Андрієм Біласом, перекладачем книжки Жана-Поля Дідьєлорана «Читець у ранковому експресі» та презентація видання

Дата події: 15.03.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на зустріч з Андрієм Біласом — перекладачем з французької книжки Жана-Поля Дідьєлорана «Читець у ранковому експресі» та презентацію видання, що відбудеться 15 березня. Початок – о 18:00.

Про книжку Жана-Поля Дідьєлорана «Читець у ранковому експресі»:

Життя непримітного працівника книгобійні (заводу з утилізації книжок), чиє ім’я недоброзичливці перекручували на Блазень-Потвора, замкнулося в коло «дім — робота —дім», тож порятунком від одноманітної буденності стало читання вголос у ранковому експресі дорогою на роботу. Він сідав на початку вагона та читав сторінки з книжок, урятовані з черева книгодробарки. Це тривало б вічно, якби він не знайшов флешку зі щоденником молодої жінки на ім’я Жулі… Тепер його життя зміниться безповоротно!

Книжка отримала премію Мішеля Турньє; премію на фестивалі дебютного роману в Шамбері; Автор – двічі лауреат премії Хемінгуея.

Андрій Білас – доцент кафедри французької філології, кандидат філологічних наук. Займається перекладознавством, комунікативною лінгвістикою, колоквіалістикою, теорією розмовного мовлення, соціолінгвістикою та теорією комунікації.

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!