В Галичі проведуть масштабну подію, щоб допомогти переселенцям та вшанувати ЗСУ

 • В Галичі на Замковій горі проведуть «Форт Галич» – масштабну мистецьку подію, щоб допомогти оздоровитися внутрішньо переміщеним особам, які нині проживають на теренах Івано-Франківщини, повідомляє “Галицький кореспондент“.

  За словами генерального директора Національного заповідника “Давній Галич” Володимира Олійника, захід також вшанує Збройні сили України, усіх Героїв, які мужньо та самовіддано захищають українську землю на Сході та Півдні нашої Держави.

  Всі учасники матимуть можливість доторкнутися до історії Галицько-Волинського князівства, відвідати цікаві тематичні екскурсії на території Галицького замку. Також працюватиме ярмарок ремісничих виробів.

  В рамках заходу відбуватиметься збір коштів для потреб Збройних сил України.

  Долучайтеся. 26 червня о 17 годині. 

  Захід розпочнуть вокальні виступи. Гості зможуть насолодитися творчістю ансамблю «Kalophonia», вокаліста Назара Савка, скрипаля Миколи Гав’юка та академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика під орудою диригента Володимира Сивохіпа.

  Свій виступ Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика розпочне урочистою увертюрою Левка Колодуба. Відтак прозвучить народна пісня «Гей, пливе кача по Тисині». Загалом, львівські митці виконають понад двадцять музичних творів.

  У виконанні ансамблю «Kalophonia» лунатимуть відомі пісні: «Ой, у лузі червона калина», «Лента за лентою», «Біля Тополі».

  Співак Назар Савко заспіває відомі українські пісні: «Ой, чий то кінь стоїть», «Водограй», «Гей, Соколи», «Україно».

  А на закінчення мистецької програми львів’яни виконають Молитву за Україну «Боже великий, єдиний» Миколи Лисенка.

  “Цим заходом, – говорить генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Олійник, – ми розпочинаємо культурну реновацію Галицького замку. Як відомо, фортифікаційні споруди відігравали важливу роль в княжі часи та в період Пізнього Середньовіччя на теренах Західної України”.

  А нині, додає, коли на Сході та Півдні України триває повномасштабна війна, на цьому історичному місці треба віддати шану героям, надихати їх на героїчні подвиги, а також допомогти ментально оздоровитися тим, кого війна змусила покинути рідні домівки.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, подарунки, фокуси та концерт: на Прикарпатті дітям-переселенцям влаштували свято.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!