Абоненти СТЕКу платитимуть за тепло “Теплокомуненерго” за їхніми тарифами

 • Сьогодні, 1 вересня, на оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа розповіли про підготовку міста до опалювального сезону.

  За словами директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгенія Герасименка, вони цьогоріч завершили ремонтні роботи на 30 котельнях та на 25 теплових пунктах. Ще на трьох котельнях роботи мають закінчитись до 4 вересня.

  Наразі гідравлікою випробували 100% трупопроводів, повторно перевірили 95% труб. Станом на сьогодні виявили 138 проривів, із них 95 ліквідували. Також на нараді підняли питання щодо майбутнього абонентів «Станіславської теплоенергетичної компанії».

  Оскільки СТЕК подала на банкрутство, то тепло людям подаватиме ТКЕ. Договір про передачу мереж СТЕКу ще не підписали, проте щодо котельні – питання вже вирішили. Крім того, як пояснив Євгеній Герасименко, рахунки за тепло людям буде виставляти «Теплокомуненерго». Тариф для населення буде також від ІФТКЕ.

  Нагадаємо, що СТЕК подав на банкрутство. Зараз триває процедура визначення компанії банкрутом. 

  Раніше Руслан Марцінків  казав, що Франківськ візьме котельну приватної фірми на два роки. За цей час абоненти СТЕКу мають перейти на індивідуальне опалення. Іншого вибору в людей, напевно, не буде – хіба залишитись без тепла.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!