Агітація по-яремчанськи: не там де можна, а там де хочу

 • В останні два тижні Яремче зарясніло передвиборчою агітацією. Здавалося б нічого дивного – незабаром вибори. Та кандидати та партії іноді зловживають цим, ліплячи свої агітки будь-де, головне, щоб електорат побачив і «проковтнув».

  Біл-бордів, сіті-лайтів стає «замало» беруться до електричних стовпів, дерев, металевих каркасів реклам і знаків, під’їздів та парканів. Цим зловживають кандидати на посаду міського голови: Андрій Дзвінчук та Оксана Торованин. Хоча в центральній частині міста, навпроти будівлі міськвиконкому, розміщується великий дерев’яний стенд, який безпосередньо призначений для розміщення партійної та передвиборної реклами. Та він чомусь й надалі пустує, хоча за декілька метрів стовпи заліплені.

  7 вересня Яремчанський міський голова видав Розпорядження №170-р, де чітко прописано відведені місця для передвиборчої агітації. Відповідно до цього документу агітаційні матеріали можна розміщувати на згадуваному стенді.

  Окрім того, згідно з Розпорядженням агітаційні столики та намети можна розміщувати: на площах перед клубною установою м-ну Дора та перед стелою по вул. Свободи; по периметру площі біля літньої сцени і на території біля автобусної зупинки в м-ні Ямна. Та чомусь кандидати та партії і тут ігнорують офіційні документи. Для прикладу, 9 жовтня намет кандидата у міські голови Андрія Дзвінчука спокійно розмітився на  центральному майдані міста, а партія «УКРОП» зайняла позиції біля міського фонтану.

  На стовпі агітація, а позаду порожній стенд

  На стовпі агітація, а позаду порожній стенд

  Намет Дзвінчука на центральному майдані

  Намет Дзвінчука на центральному майдані

  Стенд для політичної реклами порожній

  Стенд для політичної реклами порожній

  Укроп біля фонтану

  Укроп біля фонтану

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!