Андрухович, Вітовська & Со: у Франківську поставлять неооперу жахів «Гамлет»

 

У грудні в Івано-Франківському обласному муздрамтеатрі відбудеться прем’єра неоопери «Гамлет».

У проекті, як сьогодні на прес-конференції з нагоди заходу зазначив директор театру Ростислав Держипільський, вибраний найкращий «цимес» професіоналів, адже в  головних ролях відомі  київські та львівські актори – Ірма Вітовська (Гертруда), Юрій Хвостенко (Клавдій), Анастасія Блащук (Офелія) а також провідні актори івано-франківського театру: Олексій Гнатковський (Гамлет), Ігор Захарчук (Полоній), Євгеній Холодняк (Фортенбрас), Іван Бліндар (Лаерт) і Надія Левченко, Олеся Пасічняк та Галина Баранкевич у ролі відьмочок.

Класичний твір Шекспіра «Гамлет» у сучасному перекладі відомого письменника Юрія Андруховича поставить Ростислав Держипільський. І його задум дає підстави називати виставу не класичною оперою, а новою оперою (неооперою) жахів.

IMG_2747

Музичним оформленням вистави займається композитор, організатор фесту «Порто-Франко» та виконавець ролі Гамлетового батька  Роман Григорів; а також відомий композитор Ілля Розумейко.

Вистава проходитиме у підвальному приміщенні театру, яке підсилюватиме похмуру атмосферу Датського королівства, часи смути та розбрату, які режисер метафорично переносить на сучасну ситуацію в Україні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!