Колосальна робота: в Івано-Франківську 30 атовців отримали квартири

 • Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську ще 30 учасників АТО отримали нові квартири. Частина із них ще знаходяться на стадії будівництва, інші ж здані в експлуатацію.

  11 квартир бійцям безкоштовно виділяють за проектом «Житло воїнам АТО», решта за новим проектом ЖБК «Соціум», – тобто бійці можуть придбати їх за дуже низькою вартістю.

  Протягом цього року це вже четверте вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і десяте протягом неповних двох років діяльності проекту.

  За словами голови правління Василя Андріїва, на сьогодні це вже 136-та квартира вручена бійцям за незалежність, протягом неповних двох років дії програми . На цьому зупинятися хлопці не збираються, і до кінця року анонсують чергові вручення.

  “Ми зробили дуже багато, але нас ще чекає колосальна робота, щоб інші хлопці отримали своє житло”, – каже Андріїв.

  Двокімнатні квартири отримали:

  1. Павлюк Андрій Іванович – батько двох дітей, власного житла не має, проживає з сім’єю в гуртожитку, де спільним на кілька кімнат є кухня та сан-вузол, кімната потребує ремонту , житлова площа кімнати 22 м.кв. У 2014, 2015 та 2017 роках перебував у зоні АТО , а саме : Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Ясинувата.
  1. Пендорак Василь Васильович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в гуртожитку, кімната в якому потребує капітального ремонту. Дружина активно допомагає учасникам АТО та їх сім’ям, випікає солодощі та різні смаколики на благодійних заходах. Сам бієць перебував в зоні АТО з 5 липня 2014 року м.Амвросіївка, з жовтня 2014 по 22 лютого 2015 року – м.Дебальцеве Артемівський р-н, де 23 лютого  2015 році був госпіталізований ( видалення лівої долі щитовидної залози).
  1. Дух Сергій Васильович – батько трьох дітей, разом з сім’єю проживає в квартирі тестя житловою площею 42 м.кв., квартира потребує капітального ремонту, всього в 2-х кімнатній квартирі проживає 7 чоловік, власного житла не має ні в одного з подружжя. Перебував в зоні АТО з 18 грудня 2014 року по 7 лютого 2015 року район Шахта,  Донецької області. Саме 7 лютого 2015 року під час виконання службових обов’язків отримав мінно-вибухову травму руки та колінних суглобів. І сьогодні 12 жовтня у цього бійця  день народження.
  1. Жовтуля Ігор Олегович – батько трьох дітей, разом з сім’єю проживає у будинку батьків, власного житла не має. Перебував у зоні АТО осінню 2014 року в складі 54-го окремого розвідувального батальйону в районі Гранітне -Маріуполь , а в 2015 році в складі 131 окремого розвідувального батальйону в районі Маріуполь- Широкіне. Приймав активну участь у формуванні самого батальйону.
  1. Фармуга Андрій Васильович – одружений, разом з дружиною виховують чудового синочка, якому на даний час також потрібна велика підтримка та допомога, адже у хлопчика діогнастували «Гострий лімфобластний  лейкоз». Сам бієць, не падає духом, а активно підтримує як свою сім’ю так і  учасників АТО. Разом з сім’єю проживає в однокімнатній квартирі власником якої являється теща., оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО з жовтня 2014 по лютий 2015 року Донецька обл.
  2. Луцюк Сергій Степанович – батько 2-х дітей , разом з сім’єю проживає в службовій квартирі, власного житла не має. Перебував в зоні АТО в 2014 році Донецька обл.
  3. Сердюк Валерій Леонідович – батько двох дітей, власного житла не має, разом з сім’єю проживає у батьків дружини. З червня 2016 року перебував в зоні АТО, Донецька область.
  4. Семанишин Матвійчик – син загиблого бійця-добровольця Семанишина Григорія, позивний “Батя”. Матвійчик народився так і не побачивши батька. Семен з часів майдану пішов добровольцем на фронт. Приймав активну участь у бойових діях у самих гарячих ділянках фронту, став командиром, його групу називали “Семінарія”. У 2016 році трагічно загинув на ворожій розтяжці поблизу Донецького аеропорту. Про бойові заслуги Семена можна говорити безкінечно, це та людина, для якої війна стала священною.

  Однокімнатні квартири отримали:

  1. Стефінів Олег Володимирович – батько однієї дитини, разом з сім’єю проживає в одній невеличкій кімнаті у гуртожитку , загальною площею 11 кв.м. Спільними на декілька кімнат в гуртожитку являється кухня та сан-вузол, сама кімната потребує ремонту. Перебував у зоні АТО з липня 2014 по серпень 2015 року – Краматорськ, Дзержинськ, Широкіно, Маріуполь.
  2. Подхапов Олександр Ігорович – одружений, батько однієї дитини, разом з сім’єю тимчасово проживає в будинку бабусі дружини, оскільки будинок є старим, йому необхідна реставрація, та капітальний ремонт, проте сім’я змушена там жити оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО з квітня по жовтень 2015 року Луганська обл. (Станиця Луганська).
  3. Гуцуляк Петро Іванович- проживає в гуртожитку, в одній кімнаті загальною площею 16 м.кв. разом з дружиною, донькою, зятем та двома онучками. Оскільки коли вся сім’я є вдома і всім не можливо поміститися в одній кімнаті, частково допомагають сусіди по гуртожитку, пускаючи на прожиття у вільні кімнати.  Перебував в зоні АТО в 2014 Слов’янськ Бахмутка, 2015 році – Нижнє Кримське, Світличне, Лисичанськ.

  За проектом ЖБК учасників АТО “Соціум”

  1.Янчук Ольга Петрівна – першою заключила договір по проекту «Соціум» купівля житла за пільговою  ціною. Проживає в квартирі брата та його сім’ї, також в квартирі проживає ще 5 чоловік. Власного житла не має.  Перебувала в зоні АТО з квітня 2015 року сектор «М», Полк « Азов», в/ч3057. По сьогоднішній час воює на території ООС захищаючи цілісність та суверенітет нашої держави, не зважаючи на те що жінка.

  2.Колішенко Руслан Олександрович – одружений, недавно став батьком чудового синочка, разом з дружиною та сином винаймають житло, оскільки власного не мають . Бієць,  який має 3 вищих освіти, після повернення з АТО відкрив з дружиною власний бізнес “Барбершоп Фрізор”  (чоловіча перукарня) Перебував в зоні АТО в період з 08.02.2016 по 08.06.2016 Луганська область Райгородка, Щастя, Трьохізбенка, Станиця Луганська ,Попасна, Лисичанськ, був прикомандированим до складу 92 омбр.

  3.Дзундза Василь Миколайович – є батьком двох дітей, разом з дружиною, двома донечками, та тещею проживає в квартирі тещі, оскільки власного житла не мають. У складі 5 батальйону , 40-вої бригади перебував в зоні АТО з 01 липня 2014 року по 21 серпня 2014 року, , а також з 16 червня 2015 року по 7 липня 2017 року, а саме Авдіївка, Маріуполь.

  4.Василик Лев Романович – одружений, разом з дружиною та сином проживає в квартирі  тестя, де окрім них з сім’єю проживає ще 6 чоловік, а саме родичі дружини. Власного житла не має. Перебував в зоні АТО в складі 5-го батальйону «Прикарпаття», а саме 2014 рік – Амвросіївка, Мирне, Тельманове, Кузніцово, Ново-Михайлівка, Розівка, Солнцево.

  5.Шеленко Роман Степанович – батько двох дітей. Перебував в зоні АТО ще з самого початку, з частковими інтервалами між ротаціями , а саме з 12 вересня по 14 жовтня 2014 року місто Воловаха, місто Маріуполь, з 16 липня по 16 серпня 2015 року, м.Маріуполь, м.Володарське, з 30 березня по 30 травня 2017 року м.Маріуполь, с.Гранітне, с.Широкіне, по сьогоднішній час бере участь у виїздах на територію ООС.

  6.Адамчак Михайло Володимирович – власного житла не  має, проживає у квартирі батьків разом з мамою, батьком, двома братами та сестрою. Надміру активний бієць-медик,  медичного батальйону “Госпітальєри”, чудовий музикант гурту КораЛЛі, про бійця та його гурт говорять : «якщо гуцул-то той самий українець, тільки дикий, то КораЛЛі- це багато диких гуцулів, які ще й знають, як своєю музикою порвати маси на шмату…» Перебував в зоні АТО з січня 2015 року – Піски, Первомайськ, Шерокіно, Гнутово, Авдіївка, Мар’їнка.

  7. Корольчук Анатолій Борисович – проживає разом з дружиною та сином. Перебував в зоні АТО з 2014 року. Попасна, Дебальцево, Нікішине. 2015 – 2016 рік – Луганська , Донецька область. 2017 рік – Зайцеве, Часів Яр, де отримав вогнепальне осколкове поранення.

   8.Стефанишин Ігор Михайлович – власного житла не має, у зв’язку з скрутним матеріальним становищем змушений винаймати житло як для себе так і для своїх батьків, час від часу з місцем проживання батьків допомагає сестра. Перебував в зоні АТО 2014, 2015 рік Попасна.

 • 9.Кушнерик Ярослав Богданович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в маленькій однокімнатній квартирі житловою площою 11 м.кв. Перебував в зоні АТО 2014 рік Сектор «Д», Амвросіївка, Новоіванівка.

  10.Мельников Дмитро Юрійович – батько двох дітей, власного житла не має, тому з дружиною та дітьми, мамою та вітчимом проживає в 2-х кімнатній квартирі мами. Перебував в зоні АТО вересень 2014 по червень 2015 року Луганська область а саме Трьохізбенка, Станиця Луганська, Старий Айдар, Старобільськ, та січень-лютий 2017 року Луганська область.

  11.Вахняк Руслан Романович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в 1-но кімнатній квартирі. Перебував в зоні АТО з 14 липня 2014 року по 1 червня 2015 року а саме : Краматорськ , Дзержинськ, Дебальцево, «Часів Яр», Маріуполь, Широкіне.

  12.Козак Роман Михайлович—власного житла не має, орендує кімнату у знайомих. Перебував в зоні АТО серпень-вересень 2014 року Іловайськ, в цьому ж році потрапив в полон до Російської десантури, після виходу колоною з під Іловайська отримав вогнепальне осколкове поранення, в 2015 році м.Маріуполь. Був нагороджений медаллю «За військову службу Україні» президентом України.

  13.Процький Володимир Віталійович – батько двох дітей, власного житла не має, тому з сім’єю та батьками проживає в квартирі мами. Воював в зоні АТО 2014 – 2015 року Сектор Д, Донецька обл. Амвросіївка, Кутейніково.

  14.Редько Андрій Леонідович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає в квартирі , де окрім них всього проживає 9 чоловік, а саме батьки бійця, та сестра з своїми двома дітьми. Перебував в зоні АТО з листопада 2014 року м.Лисичанськ Луганської області.

  15.Маланій Андрій Григорович – власного житла не має, тому разом з дружиною, сином, мамою та братом проживає в квартирі мами. Перебував в зоні АТО з вересня 2014 року, Волноваха, Новотроїцьке, Гранітне , Маріуполь, Широкіно, а в 2015 році місто Маріуполь.

  16.Климчук Михайло Михайлович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає у будинку батьків дружини, всього в будинку проживає 8 чоловік, власного житла не має. Перебував в зоні АТО з серпня 2015, околиці Маріуполя.

  17.Щерецький Микола Дмитрович – батько двох дітей, разом з сім’єю проживає на території військової частини А 1349, в одній кімнаті, де санвузол, душ, пральна кімната є спільними на 13 кімнат, де проживають інші жителі військової частини. Перебував в зоні АТО  осінь-зима 2015 року Краматорськ, Слов’янськ.

  18.Король Роман Михайлович- проживає в квартирі матері, разом з мамою, братом, сестрою, її чоловіком та двома дітьми, власного житла не має. Перебував в зоні АТО з 31 липня по 1 вересня 2014 року аеропорт Луганськ, 2014, 2015 Луганська ТЕС, блок-пости  Артемівський р-н , м.Лисичанськ, 2018 року с.Старий Айдар.

  19.Смолянський Констянтин Євгенович – проживає разом з дружиною та сином в орендованій квартирі, власного житла не має. Перебував в зоні АТО в період з 27 грудня 2015 року по 10 квітня 2016 року :м.Старобільськ, Лисичанськ, Попасна.

  Читайте також: У Франківську атовці отримали ще 19 квартир

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!