АЗС України скорегували ціни на всі види пального: за скільки можна заправитися

 • Мережі змінили вартість бензину, дизеля та автогазу.

  Як відомо, наразі дефіцит пального все ще присутній, а тому черги на АЗС є вже звичним явищем. Звідти й підвищення вартості. Утім, протягом останніх днів ситуація почала дещо покращуватися, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН“.

  Варто зазначити, що в таблиці представлені усереднені ціни заправок по всій Україні, які можуть відрізнятись у містах, залежно від регіону країни.

  В середньому вартість бензину, дизпального та газу на великих мережах залишається стабільною протягом останніх трьох тижнів. Інформація про ціни не завжди свідчить про те, що на АЗС є у вільному продажу пальне. Часто реалізація здійснюється лише за талонами, паливними картками або водіями спецтранспорту.

  За даними, найдешевший бензин продають на заправках Shell – 45,7 грн/літр. Тоді як найдорожчий – на “Катрал” – 59 грн/л. Мережі ОККО, БРСМ та WOG реалізують “А-95” у межах 51 грн за літр.

  Щодо дизпального, то найдешевший продається на “Авіас” та “Укрнафта” – 55 грн. Найдорожче дизель продає “Катрал”, 63 грн. Ціни на автогаз оприлюднили лише деякі заправки, зокрема UPG, ОККО та WOG. Його вартість варіюється від 37 грн/л до 42 грн/л.

 • До теми: інфляція до 18%: крім пального стрімко виросли ціни та рис та фрукти

  © auto.ria.com

  © auto.ria.com

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!