Баскетбол. “Ведмеді” не змогли перемогти дебютанта Суперліги

• Івано-Франківська «Говерла» на виїзді не зуміла переграти «Харків», поступившись дебютанту Суперліги з 82:71.

Досвідчений Ростислав Кривич, до слова, екс-гравець «Говерли», чотири з п’яти спроб кидків із гри якого влучили в ціль упродовж дебютної чверті, посприяв тому, що «Харків» повів із перевагою +9.

У другому періоді, незважаючи на спроби іванофранківців відігратися, харків’яни навіть збільшили розрив у рахунку (49-36).

Після великої перерви господарі паркету не зуміли розвинути успіх, однак і тріо американців «Говерли» разом зі своїми українськими партнерами скоротити розрив у рахунку також не могли.

На заваді спробам камбеку «ведмедів» у третій чверті стали Павло Цьопич і Роман Ольховський, а в четвертому періоді розігрався Ігор Кривич.

• 22 очка «Говерлі» приніс Данте Вільямс. 16 очок на рахунку Джейсона Джеймса, 12 очок – Ярослава Кадигроба, 10 очок і 5 підбирань – Сергія Юрченка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!