Біля франківського пологового залишили новонароджену дитину (фото)

 • Вчора, 2 червня, в Івано-Франківську до спеціального пункту, де можна залишити новонароджену дитину, “Вікно життя”, жінка принесла дитину.

  Про це повідомляє міська дитяча клінічна лікарня.

  “Вікно життя” – спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля. Цей бебібокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду.

  За час існування цього пункту не було жодної дитини. І ось вчора близько 18.00 години спрацювала сигналізація. За мить медичні працівники знайшли там новонародженого малюка.

  Це був недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46 сантиметрів, поруч була пачка памперсів та банка з дитячим харчуванням.

  Малюка оглянув черговий лікар та реаніматолог. Здоров’ю та життю дитини нічого не загрожує.

 • Оперативно спрацювали працівники ювенальної превенції та служби справах дітей, яким медики повідомили про цей випадок. Згідно зі статутною діяльністю заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, а тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитина повинна бути переведена в спеціалізоване відділення для новонароджених ОДКЛ“, – йдеться в повідомленні.

  До теми: Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у яких постраждали двоє дорослих і дитина

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!