Бульвар Молоді та унікальні скульптури: у Франківську будівельна компанія встановила рекорд України (фото)

 • В Івано-Франківську сьогодні, 18 серпня, у житловому районі “Княгинин”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”, відбулося відкриття унікального Бульвару Молоді та двох скульптурних композицій.

  Урочисте відкриття приурочили до Дня Незалежності України, передає “Галицький кореспондент“.

  Протяжність Бульвару – 260 метрів. Він з’єднає вулиці Княгинин та Крайківського.

  “Сьогодні ми відкриваємо більшу частину Бульвару Молоді, який вже є окрасою Івано-Франківська. Крім того, що він унікальний в архітектурному та дизайнерському оформленнях, він ще прикрашений кількома скульптурними композиціями. Перша є талісманом нашого району, це “Хлопчик, який вітається”. Інша – велика 10 метрова скульптура атлета “Молодість”, яка символізує молодість, силу, красу та життя”, – розповів голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

  Композиція “Молодість” увійшла до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво, розміри, вперше”.

  “Я скажу так: багато негараздів зараз у країні, а свята теж потрібні. Я бачив багато унікальних речей за 20 років роботи у національному проєкті і ця скульптурна композиція дійсно вражає. Я вважаю, що це велике мистецтво”, – зазначив засновник і директор “Книги рекордів України” Ігор Підчібій.

  За словами одного з авторів композиції Дмитра Пилипонюка, вона повністю створена з металу – зварена з дротиків. Її вага близько 600 кілограмів, а на її створення використали близько одного кілометра дроту. Ідею скульптури придумав його молодший брат Богдан Пилипонюк.

  “Він сам такий молодий, активний дуже. І як показати, що людина молода і активна? На одній руці. І ми придумали таку композицію – людина на одній руці, яка уособлює собою силу, грацію і молодість”, – пояснив Дмитро Пилипонюк.

  Нагадаємо, минулого року у житловому районі “Княгинин” на стіні багатоповерхівки намалювали унікальне масштабне панно, присвячене 30-річчю Незалежності України. Воно увійшло до Книги Рекордів України у двох категоріях: “Розміри, мистецтво” і “Вперше”.

  Зазначимо, що будівельна компанія розпочала будівництво житлового району “Княгинин” у 2020 році. Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.
  Мешканці отримують не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут вже є спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок та найбільший у місті підземний паркінг. Також триває будівництво ТРЦ “Княгинин” та трирівневого підземного паркінгу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!