Битва воїнів: у Франківську атовці влаштували турнір з ММА (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 2 листопада, в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед учасників АТО/ООС – «Army MMA».

  Такий захід в Івано-Франківську проводиться вперше. На чемпіонат приїхали бійці з Києва, Вінниці, Львова, Одеси, Дніпра та Тернополя. На глядачів чекає 12 поєдинків за Кубок бою вечора.

  У октагон виходили найсильніші учасники АТО/ООС, представники змішаних єдиноборств з різних регіонів України. Учасники билися три раунди по дві хвилини. Оцінювали змагання професійні сертифіковані судді Федерації змішаних єдиноборств України. Спортсмени попередньо вже пройшли етап зважування, їх поділили на пари за ваговою категорією.

  “Я не професійний спортсмен. Але дізнався про ці змагання і подумав – а чому б ні? Тренувалися із побратимами приблизно три тижні. Тут будуть суто спортивні поєдинки, із чіткими правилами. Цей спорт, як і будь-який інший, добре сприяє реабілітації після війни”, – розповідає Тарас Червак, боєць-доброволець з Івано-Франківська.

  У дійства благородна мета – реабілітація учасників військового конфлікту на Донбасі. Втім, бої були жорсткими та видовищними.

  Також в ході змагань учасникам АТО/ООС вручили квартири за проєктами «Житло воїнам АТО» і «Соціум».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!