Через сильні морози 40% франківських автобусів не виїхали на маршрути

 • Сьогодні, 5 січня головний комунальник міста Михайло Смушак доповів про зміну мережі руху громадського транспорту.

  За новою схемою автобуси почали їздити із 1 січня.  За словами Смушака, кожна реформа має прихильників та тих, хто її критикує.

  Втім комунальник наголошує, що є позитивні моменти. По-переше,  більшість мешканців проінформовані та знають куди їм рухатися. По-друге, у місто виїхали 19 великогабаритних автобусів, які кращої якості, аніж малі маршрутки. Відтак вулиці Дністровську, Січових Стрільців та Новгородську вдалося розвантажити.

  Смушак також повідомив, що  від сьогодні комунальники будуть штрафувати перевізників за рекламу на автобусах.

  “За вчорашній день було складено 19 актів на штрафи, кошти будуть іти на розвиток транспорту міста. Всі перевізники мають познімати рекламу та шторки із автобусів. Згідно з договорами реклами на автобусах немає бути”, – акцентував він Смушак.

  Крім цього, комунальник повідомив,  що на деяких маршрутах перевізники зірвали роботу. До прикладу, КП “Електроавтотранс” не виїхав вчасно на маршрути.  Також були проблеми із маршрутами №35, 41 і 33. А вчора 40% автобусів не завелося через сильні морози і не запрацювала у деяких автобусах та тролейбусах GPS-навігація для франківців.

  Загалом впродовж місяця комунальники будуть збирати скарги та побажання мешканців, щоб вдосконалити транспортну реформу.

  “Я думаю, що місяць-півтора мешканці зрозуміють для чого це все робилося”, – підсумував Смушак.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!