Чоловік створив зручний візок для дружини з інвалідністю, який заїжджає в недоступні місця

 • Американець Зак Нельсон створив для своєї дружини з інвалідністю спеціальний візок, який допомагає їй заїхати в недоступні місця, про які вона раніше й не мріяла. І він виявився настільки зручним, що тепер пара планує налагодити масове виробництво.

  Його дружина Кембрі розповіла, що тепер завдяки винаходу чоловіка вона може проїхати багато кілометрів і не втомлюватися, а також діставатися тих місць, в які вона раніше й не планувала потрапити, передає 24 канал.

  Цей візок пара називає не-інвалідним, адже з ним можна заїхати майже всюди. Тож, тепер вони планують запустити масове виробництво, щоб полегшити життя іншим людям з інвалідністю.

  Зазвичай, такі візки коштують практично як машина. Але, за словами Зака, їхній не-інвалідний візок коштує лише 3750 доларів. До того ж, він розвиває швидкість до 20 кілометрів на годину та є повністю електричним, а тому дуже тихий та легкий в обслуговуванні.

  Так, залежно від ваги пасажира і вантажу, на одній батареї він може проїхати від 16 до 32 кілометрів, на двох – від 40 до 55 кілометрів.

  Нагадаємо, на Прикарпатті люди з інвалідністю зможуть отримати автівки від держави

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!