Чиновники Івано-Франківської ОДА завищили вартість медичного обладнання на 3.5 мільйони

 • Прокуратурою Івано-Франківської області встановлено факт зловживання службовим становищем службовими особами Головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації при проведенні державних закупівель.

  Встановлено, що вказані службовці в 2012 році, діючи в інтересах приватних фірм та всупереч інтересам служби, допустили до участі у тендері з продажу медичного обладнання та визнали переможцем пропозиції, які не відповідали вимогам держзакупівель.

  В подальшому службові особи приватної фірми, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі завідомо неправдивих документів здійснили поставку Головному управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації медичного обладнання, а отримані кошти привласнили.

  До теми: Франківські чиновники отримали комп’ютерну техніку за цінами, завищеними в рази

  При цьому вартість поставленого медичного обладнання завищеною на 3 млн 460 тис. грн. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

  Нагадаємо, На Прикарпатті прокуратура викрила розтрату понад 3,5 млн грн при закупівлі медичного обладнання для обласної лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!