Чиста земля – мирне небо: в Івано-Франківську зібрали 600 кг пластику для допомоги атовцям

 • Сьогодні, 15 березня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з активістами та волонтерами проекту “Шлях додому”, що має на меті допомогти постраждалим в АТО, а також довести – збираючи пластик, можна не лише зберегти екологію, а й отримати кошти на протезування атовців.

  Проект стартував минулого року, за рік франківці активно брали участь у зборі пластикових кришечок. Як результат, вдалось об’єднати 285 благодійників, серед яких є і учні різних шкіл. У самому Франківську за рік зібрали 600 кг пластику, а загалом вийшло 20 тонн. Його пізніше відправили на переробку.

  “Ми єднаємо всі прошарки населення навколо збору та допомагаємо повернутися до миру тим, хто постраждав від військової агресії на сході України”, – каже Наталія Тарасова, волонтерка та директор Благодійного фонду “Лелекера”, та додає, що їхній слоган – “Чиста земля – мирне небо!”.

  Нагадаємо, декілька років тому в Україні розпочали масово збирати пластикові кришечки. Благодійний фонд «Овес», який організував такий проект, стверджував, що там містяться гранули, з яких роблять протези учасникам АТО.

  Однак згодом підприємства, які виготовляють протези, спростували інформацію, що їх роблять з кришечок. Тоді багато франківців відчули себе обманутими та зневірились у цій справі. Не здалася тільки багатодітна мама Галина Батюк. Вона працює зараз вже з іншим благодійним фондом та продовжує збирати кришечки, виручені кошти з яких підуть на допомогу постраждалим учасникам АТО та реабілітаційному центру «Бандерівський схрон». 

  :

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!