Департамент будівництва Івано-Франківської ОДА укладав тендерні договори з порушенням Закону

 • Сьогодні, 20 квітня, в конфренц-залі готелю “Станіславів” відбулась прес-конференція стосовно основних акцентів боротьби з корупцією в державних закупівлях у Івано-Франківській області.

  IMG_0846

  Основними порушником в області є Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА, практично на 100 млн грн.

  Махінації полягають у тому, що Департаментом будівництва було порушено Закон “Про державні закупівлі”, змушуючи учасників торгів до неформальних зв’язків, які не прописані законодавством.

  Це було спричинено тим, що за буквою Закону, Замовник (Департамент будівництва) повинен подати Документацію конкурсних торгів, до яких додаються кваліфікаційні вимоги та технічне завдання, та направляється на веб-портал з питань державних закупівель.

  IMG_0847

  Учасники закупівель повинні звернутися до цього веб-порталу та, відповідно до технічного завдання та кваліфікаційних вимог, і вже тоді готувати свої тендерні пропозиції, та надсилати до Замовника.

  Але Департамент будівництва Івано-Франківської ОДА, подаючи документацію конкурсних торгів, не вказав технічного завдання. В цьому випадку учасник закупівель, був змушений напряму звертатися до Департаменту, де йому вже надсилали необхідні документ, що є прямим порушенням чинного законодавства.

  IMG_0848

  “Ми вже направили всю інформацію до правоохоронних органів, та надіємося на те, що вони відреагують на це і укладенні з порушенням договори будуть розірвані”, – додав Мирослав Сімка.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську виявили порушень в держзакупівлях майже на 140 млн грн.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!