Депутат франківської міськради каже, що один із студентів-арабів є принцом

 • Сьогодні, 28 січня, під час сесії міської ради представник поліції Ростислав Прокопчук  розповів про хід справ щодо резонансного злочину в якому фігурують студенти-араби, які розбещували неповнолітніх дівчат.

  За словами представника поліції Ростислава Прокопчука, дане провадження відноситься до слідчого управління. Покарання за цей злочин передбачає від 7 до 12 років, двоє учасників взяті під варту проводяться подальші слідчі дії. Також Прокопчук повідомив, що  поліція розглядає питання щодо інших учасників цього інциденту та слідкує за  місцем перебування інших учасників злочину.

  Так, один із депутатів міськради попросив поліцію перевірити розважальні заклади та клуби, де є алкоголь на присутність неповнолітніх.

  А депутат міськради Микола Ковальчук запитав Прокопчука, чи той може надати інформацію щодо родин, у яких виросли затримані студенти-іноземці. На що Ростислав Прокопчук зазначив, що наразі не може надати такої інформації.

  Відтак Ковальчук, зауважив, що за неперевіреною інформацією  один із учасників злочину є принцом своєї країни.

  Також, голова асоціації ветеранів АТО Андрій Долик, наголосив, що  їх спільнота дуже стурбована тим, що сталося. Тож просять “перевірити всіх іноземців, які пересуваються на автомобілях по місту із порушеннями дорожніх правил п’яні та накурені”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!