“Дім Сірка” за рік прилаштував у нові домівки 136 тварин

 • Ситуація, що склалася у місті Калуші з великою кількістю безпритульних тварин на вулицях, стала недопустимою не тільки для жителів міста, а також і для захисників тварин, тому що така велика кількість приводить до хвороб та загибелі самих тварин.

  Для вирішення цих проблем в березні 2016 року виконавчим комітетом Калуської міської ради та Благодійною організацією “Благодійний фонд «Дім Сірка»” підписаний Меморандум про співпрацю щодо скорочення кількості безпритульних тварин в м. Калуші на 2016-2020 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їхньої чисельності гуманними та цивілізованими методами, спрямований на захист від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, захист їхніх природних прав та зміцнення моральності та гуманності суспільства, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

  Так, завдяки спільним зусиллям Калуської міської ради та Благодійної організації “Благодійний фонд «Дім Сірка»”  в 2017 році було простерилізовано 316 тварин, що призвело до зниження популяції безпритульних собак за розрахунками вдвічі.

  З притулку за 2017 рік було прилаштовано 136 тварин (42 собаки, 87 цуциків та 4 кошенят).

         Кошти благодійної організації   було витрачено на :

  • харчування – 168 тис. (крупа та м”ясо);
  • оплату праці  працівників з серпня 2017 року – 50 тис. грн.;
  • оплату лікування підопічних тварин (піроплазмоз, парвовірусний ентерит, автотравми та ін. ) – 105,908 грн.

         З міського бюджету було витрачено на:

  • оплату праці працівників, постачання електроенергії, послуг та закупівлю 30 мішків крупи (з січня місяця до серпня 2017 року) – 168, 295 тис. грн;
  • стерилізацію тварин – 81,500 тис. грн.

  Благодійником Сергієм Барною було виділено  на закупівлю ветпрепаратів та оплату стерилізації до серпня 2017 року  – 100 тис. грн.

 •        Така трьохстороння співпраця приносить користь для міста.
  В 2018 році внаслідок передачі в 2017 році притулку для безпритульних тварин в м. Калуші в довгострокову оренду БО “Дім Сірка” витрати з міського бюджету скоротяться на 100 тис. грн.

         В 2018 році з міського бюджету було виділено 197 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин.

   Нагадуємо, що всі мешканці міста Калуша можуть звертатися з питаннями співпраці, стерилізації, вакцинації та відлову  безпритульних тварин за наступними контактами : відділ благоустрою та закупівель УЖКГ Міської ради,тел.6-29-68, БО”Дім Сірка”  моб.тел. 0950967926.

  До слова, волонтери просять допомогти з купівлею авто для “Дому Сірка”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!