Для кожного, хто у скрутному становищі: три роки в Івано-Франківську працює “Соціальна крамничка”

 • Проект “Соціальна_крамничка”, що в Івано-Франківську на вулиці Стуса 37-Б, започаткували три роки тому. Тоді активісти й гадки не мали, скільком сім’ям зможе допомогти наша крамничка, розповідає у мережі Валерія Кушніренко.

  Звернутися може кожен, хто опинився у скрутному становищі. Тут можна отримати одяг, взуття, іграшки, постільну білизну, ковдри, посуд, візки, продукти, дитячі суміші, памперси, засоби гігієни тощо, надавши необхідні документи та розповівши власну історію скрути.

  З 24 лютого, коли люди з інших регіонів масово їхали до Західної України, крамничка змогла підтримати кожного, хто звернувся по допомогу. Навіть графік роботи змінили – почали працювати щодня, адже величезний потік людей, яким потрібна допомога кожного дня збільшувався.

  “На сьогоднішній день ми надаємо допомогу більш як 100 сім’ям в тиждень (усі фотозвіти можна переглядати в БО “Час добра та милосердя”, “Соціальна крамничка”), – розповідає Валерія. – 
  Уся допомога, якою ми маємо змогу підтримати – це все те, що приносите, надсилаєте нам ви. І кожна ваша річ завжди знаходить призначення”.

  Приймають волонтери усе, чим люди користуються в повсякденному житті. Відтак радо приймуть будь-яку допомогу.

  Також читайте таке: Через війну резерви стрімко впали: прикарпатська волонтерка просить про допомогу

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!