Дмитро Нижник. Хто він, новий головний архітектор Івано-Франківська?

 • 19 січня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час оперативної наради представив нового начальника департаменту архітектури та містобудування. Ним став випускник НУ “Львівська політехніка” Дмитро Нижник.

  Отож, хто він, новий головний архітектор Івано-Франківська?  Проект “Побудовано в Івано-Франківську” зібрав короткі факти і відомості з життя начальника Департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківського МВК.

  Посилання в інтернеті повідомляють, що  Дмитро Нижник займав посаду директора приватного підприємства «АРТ-ХОЛЛ ІФ». Основними видами діяльності цього підприємства є діяльність у сфері архітектури,  інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, будівництво житлових і нежитлових будівель.

  Проте з 2013 р. ПП «АРТ-ХОЛЛ ІФ» змінило керівника. Є судова ухвала від 30 травня 2011 року про «Порушення порядку ведення податкового обліку». Там Дмитро Іванович Нижник вказаний як правопорушник, який на той час працював директором «АРТ-ХОЛЛ ІФ». Причина – порушення порядку ведення податкового обліку.

  Відомо, що він був вказаний, як керівник юридичної особи «Відділ містобудування та архітектури Тлумацької районної державної адміністрації», яка зареєстрована в 2003 р. та припинена в 2006 р.

  Доволі цікавим фактом також є те, що є ще одна юридична особа з такою назвою, зареєстрована у 2009 році – через три роки, після припинення першої.

  Зараз Дмитро Іванович володіє двокімнатною квартирою в м. Івано-Франківську, купленою 12.04.2011 р., земельною ділянкою в с. Угринів та земельною ділянкою з об’єктом незавершеного будівництва в м.Тлумачі.

  У 2008 р. нерухомість Дмитра Нижника в м.Тлумач потрапила під заборону за іпотечним договором з «Райфайзен банк Аваль». Проте уже 11.02.2015 р. земля та недобудова в Тлумачі повернулася у власність головного архітектора Івано-Франківська.

  Цікавий збіг – Дмитро Нижник купив квартиру в м. Івано-Франківську того ж року, коли відбувся суд з приводу порушення порядку ведення податкового обліку ПП «АРТ-ХОЛЛ ІФ». Варто  зазначити, що у Дмитра Івановича є брат – Нижник Володимир Іванович, який працював першим заступником голови Тлумацької РДА.

  12607200_940961245953585_1258836553_n (1)

  Нагадаємо, що заступник Марцінківа назвав одну з причин звільнення головного архітектора міста.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!