До Львова привезуть реліквії святого Івана Павла ІІ

 • З 13 по 15 травня у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ. Вшанування особистих речей понтифіка відбудеться з нагоди 35-річчя від замаху та спасіння його життя.

  Святі реліквії можна буде побачити у трьох храмах міста: у каплиці Львівської міськради, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ у Львові. Повідомляє leopolis.news.

  Окрім особистих речей Папи Римського можна буде оглянути фігуру Матері Божої Фатімської. В її корону вміщено копію кулі, якою здійснювали замах на життя Івана Павла ІІ у травні 1981 року.

  “Ці речі мають стати нагодою згадати вчення Івана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день”,- розповідає настоятель римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус.

  Організатором виставки став Кшиштоф Вітковський – відомий меценат та власник Музею Монет та Папських медалей у Чехії.

  Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

  П’ятниця, 13 травня

  11:00-18:00 – виставлення реліквій у каплиці Львівської міськради (пл. Ринок, 1).

  19:00 – римо-католицька служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (вул. Винниченка, 30).

  Субота, 14 травня

  9:00-18:00 – виставлення реліквій у каплиці Львівської міськради (пл. Ринок, 1).

  12:00 – молитва з частиною Знаків на Іподромі (біля Папського хреста) (вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії св. Йоана Павла ІІ.

  Неділя, 15 травня

  8:00-21:00 – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (просп. Червоної Калини, 70).

  12:00 – римо-католицька служба з частиною Знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а).

  Нагадаємо, Папа Римський під час Великоднього звернення закликав припинити війну в Україні.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!