“Добре, що повернувся Худоб’як, бо це наш лідер”, – Ковалюк про гру “Тепловика” з “Миром”

• Івано-Франківський “Тепловик” на рідному стадіоні переміг горностаївський “Мир” та перервав свою трьохматчеву програшну серію. Перемогу приніс влучний удар Артура Комара у середині першого тайму.

Тепловик (Івано-Франківськ) – Мир (Горностаївка) – 1:0

Дуже важливим був сьогоднішній матч проти “Миру” для івано-франківського “Тепловика”. Програвши кременчуцькому “Креміню”, одеській “Жемчужині” та херсонському “Кристалу”, футболісти Ковалюка опинилися на 11-му місці в турнірній таблиці. Багато травмованих та дискваліфікації стали основною причиною таких результатів. Але ситуацію слід було виправляти. І “Мир” був не дуже вдалим суперником. Горностаївці надійно грають в обороні і, взагалі входять до першої п’ятірки дивізіону, пише sport.if.ua.

Та вибору не було. Довелося обігрувати “Мир”. І вже на другій хвилині матчу франківці мали можливість відкрити рахунок. Перший кутовий в матчі завершився ударом Артура Комара з району 11-метрової відмітки, м’яч поскакавши у сторону воріт, влучив у стійку.

Господарі продовжували контролювати м’яч. Хоча не дуже часто вдавалося створювати небезпеку біля воріт суперника. Гості ж приділяли велику увагу грі в обороні, очікуючи на помилку суперника та можливість провести швидку контратаку. Загалом, до забитого голу глядачі мали змогу спостерігати за типовим осіннім тягучим футболом – багато боротьби, мінімум гострих моментів.

Але влучний удар Артура Комара, який дуже сильно відіграв цей матч, розбудив “Тепловик”. Остап Вульчин вибив шкіряного від власних воріт, Ігор Худоб’як продовжив політ м’яча на вістря атаки, де й опинився Артур. Вихід сам-на-сам Комар реалізував успішно – 1:0.

Взагалі, команда Володимира Ковалюка діяла дуже грамотно проти такого непростого суперника. Добре працювала підстраховка під час контратак суперника. За всю гру гостям вдалося лише декілька разів змусити Остапа Вульчина вступити в гру. Більшість атак “Миру” обривалися ще в середині.

• Перемога з рахунком 1:0 перервала дуже неприємну серію “Тепловика”. Команда набирає 17 очок та піднімається на 8-ме місце.

Наступну свою гру “Тепловик” проведе на виїзді проти хмельницького “Поділля”. Матч відбудеться за тиждень – 15 жовтня у Волочиську (скоріше всього саме там “Поділля” проведе свою домашню гру проти франківської команди). А на “Русі” ми матимемо можливість вболівати за підопічних Володимира Ковалюка вже 22 жовтня. У цей день до Івано-Франківська завітає лідер другої ліги винниківський “Рух”.