Доля гаражного кооперативу “Соколи” досі залишається невирішеною

 • Сьогодні, 23 лютого, відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин, де також вирішувалась доля меж між Івано-Франківськом та с.Вовчинець.

  Одним із питань, яке було зазначено в порядку денному, стосувалося гаражного кооперативу “Соколи”, територія якого була відведена до приміського села Вовчинці. Представники цього кооперативу були на засіданні й просили комісію з питань аграрної політики та земельних відносин, посприяти у вирішенні їхньої проблеми, оскільки вони вважають, що рішення попередньої ради приймалося без належного інформування депутатів.

  DSC_0219

  Сама ділянка є територією колишнього заводу “Родон”, але рішенням міської ради Івано-Франківська, ці землі були передані під гаражний кооператив. Проте, люди переживають, що їхні гаражі не знесли та не побудували на їхньому місці багатоквартирний будинок.

  “Вже надійшли від забудовників пропозиції зведення на цьому місці багатоквартирні будинки”, – зазначив представник кооперативу.

  Присутній на засіданні Василь Скрипничук, здивувався, чому взагалі розглядається це питання, оскільки кооператив “Соколи” судиться з обласною радою.

  “Панове, поки йде суд ми нічого приймати чи обговорювати не можемо, крапка”, – наголосив Скрипничук.

 • В свою чергу, член земельної комісії додав, що власникам аражів потрібно просто підписати новий договір оренди, але вже не з міською радою, а з сільською радою Вовчинців.

  “Для вас великої різниці немає, чи ви в місті Івано-Франківськ, чи в селі Воовчинець”, – пояснив чиновник.

  У підсумку комісія прийняла рішення про перенесення розгляду цього питання, після завершення судового процесу і винесення рішення суду.

  Нагадаємо, що у Вовчинцях люди вимагають повернути землі гаражного кооперативу місту.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!