Директор КП МІУК пояснив франківським депутатам, чому він любить працювати із «своїми» підрядниками

 • 19 лютого в Івано-Франківську зустрілися представники КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» (МІУК) з міськими депутатами від фракції БПП «Солідарність». Причиною для такої зустрічі стала недостатня обізнаність депутатів стосовно того, чим займається підприємство.

  Спершу директор підприємства МІУК Мирон Джус коротко розказав, які у них відділи має підприємство і чим вони займаються. А далі його заступник Олександр Качанко пояснив, за що людина платить: прибирання, технічне обслуговування мереж, конструктивних елементів тощо. Крім того, він нагадав про те, що існують додаткові послуги, і за яких умов їх можна замовити.

  Депутат Микола Ковальчук запитав чи мають можливість люди самі обрати підрядників? «Зазвичай ми пропонуємо своїх, – відповів Качанко, а коли зрозумів, що обмовився, то поправився: – тобто не «своїх», а тих з якими працюємо. Проте, якщо мешканці хочуть, то ми йдемо на зустріч, але підрядник має мати ліцензію і бути платником ПДВ».

  А далі Мирон Джус пояснив. «Чому ми намагаємося брати своїх підрядників? Тому що трапляється так, що через рік починає текти дах чи труби, і починати шукати підрядника якого ми один раз бачили – складно. А якщо він наш, то ми швиденько приїхали, усунули всі недоліки і поїхали геть».

  227427607

  227427622

 • Раніше ми писали, що КП ЄРЦ реформували в КП МІУК.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!