Президента “Порто Франко” викликали у поліцію через виступ скандального гурту

Сьогодні, 15 червня, в Івано-Франківську скандальний гурт “Хамерман знищує віруси” провів лекцію про провокативне мистецтво як метод залишатися чесними зі слухачами та суспільством.

Учасники гурту пояснили, що несуть радість, допомагають перемогти неврози і задавати питання, на які люди мають самі шукати відповідь. Коли їхали на “Порто Франко”, то хотіли не тільки показувати голі сідниці, а поговорити з людьми про свободу і те, що її мало.

Під час лекції керівник PR-відділу фестивалю Ірина Плехова повідомила, що організаторам фестивалю “шиють” статтю за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом вчинене групою осіб. Мовляв, президента фестивалю Романа Григоріва викликали у поліцію давати пояснення, тому зараз вони шукають адвокатів.

“У нашій державі, пане мере, живуть, до речі, не лише християнин, – звернулася вона до міського голови Руслана Марцінківа. – Є і буддисти, можуть бути і язичники, і навіть атеїсти. Цей фестиваль не сповідує християнські цінності, а людські”, – зазначила пані Ірина.

Також вона згадала багато християнських сюжетів, де людей оголяли. Слухачі у залі почали висловлювати свою думку. Зокрема, йшла мова про те, що кожен може слухати те, що їм хочеться.

“Порто Франко” робить реальний внесок у європейське місто. Якщо ради, мери, депутати цього не розуміють, це не наші проблеми”, – наголосила Ірина Плехова.

Учасник гурту Альберт Цукренко також висловився щодо ситуації, яка склалася.

“Мені здається, що це реакція влади не на те, що відбулось, а на те, як люди відреагували. Не можу говорити точно, але місцева влада може так захотіла пропіаритись”, – міркує він.
Також Цукренко додає, що говорити з місцевою владою вони готові. Мовляв, щоб розв’язати цю проблему потрібний діалог.”Зараз треба розібратися, що сталося. А потім вже говорити. Ми готові, але питання наскільки готова до діалогу інша сторона”, – додає музикант.

Нагадаємо, у Франківську освятять Палац Потоцьких через виступ гурту “Хамерман знищує віруси” 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!