«Дитя за тином»: у Франківську створили благодійну організацію, яка допомагатиме аутистам

 • Сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківську відбулась презентація нової благодійної організації «Благодійний фонд «Дитя  за тином».

  “Дитя за тином” – фонд, який покликаний допомогти особливим людям відчути повноту життя.

  Керівник правового напряму Ірина Турчак каже, що в Україні багато організацій працює у сфері аутизму, але не багато з них мають комплексний підхід. «А наша якраз орієнтована на комплексний, який включає у себе психологію, психіатрію, корекційну педагогіку, юридичний супровід та залучення сіл, ОТГ та міст до важливих питань».

  Також БО «Дитя за тином» взяла собі за мету поширення інформації про те, що чітко не визначено, чи є аутизм хворобою, чи це просто сукупність ознак.

  За статистикою на Прикарпатті налічується близько 140 дітей із синдромом аутизму. Члени організації вважають, що це надзвичайно важлива проблема не тільки для нашої області, а й для України та цілого світу. Тому місія фонду – виконувати в рамках соціального замовлення складні завдання пов’язані із аутистами, взаємодіючи із державою та суспільством, тому що «тільки разом ми зможемо допомогти цим людям».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!