Ексголову Івано-Франківської ОДА призначили на посаду міністра розвитку громад

 • Сьогодні, 4 лютого, у Верховній Раді України відбулося  пленарне засідання Верховної Ради. 

  Так, під час засідання Міністерка розвитку громад Альона Бабак залишила посаду. 

  “Я подала заяву, це моє особисте рішення. Прошу не спекулювати. Не тисне на мене система. Немає жодних проблем, тому прошу зважати на мою волю і відпустити з Богом. Президент особисто тримає цей випадок під контролем”, – каже ексміністерка. 

  За це питання проголосували 266 народних обранців, тому Альона Бабак залишила цю посаду. 

  Наступником Бабак запропонували кандидатуру голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля. Відповідне питання Голова Верховної Ради Дмитро Разумков виніс на обговорення.

  Народний депутат Андрій Клочко сказав, що за дорученням голови Верховної Ради України комітет з питань державної влади місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування розглянув на засіданні питання про призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр міністром України – міністром розвитку громад та територій України. Він переконаний, ексочільник Прикарпаття – чудовий менеджер, тому він суттєво підсилить команду міністрів. 

  “Це велика відповідальнісь. Реформи будуть продовженні. Маю довіру від президента та від народу. Дуже радий приєднатися до команди”, – сказав Шмигаль.

  За це питання проголосували 287 народних депутатів.  Так, Денис Шмигаль став новим міністром розвитку громад та територій України.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Денис Шмигаль – корінний львів’янин, 43 роки. З відзнакою закінчив Львівську політехніку у 1997 році, а через 5 років вже став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил. Все життя працював на виробничих підприємствах Львівщини, очолював інвестиційні компанії, обіймав керівні посади. З 2009 року працював в обласній державній адміністрації на посаді керівника департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі. Був одним з розробників стратегії розвитку Львівщини.

  Після Майдану став заступником Державної фіскальної служби у Львівській області. На посаду прийшов через відкритий конкурс. Активно викорінював хабарництво, оголосивши акцію «Хабарників до в’язниці». З приходом на посаду пана Насірова звільнився.

  Кандидат економічних наук Денис Шмигаль закінчив аспірантуру Інституту регіональних досліджень НАН України. Успішно захистив дисертацію. Вільно володіє англійською та польською мовами.

  Додатково вчився за кордоном – у Бельгії, Канаді, Грузії, Фінляндії. А у Німеччині – в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті за програмою підготовки менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

  Ще 16 січня стало відомо, що Денис Шмигаль претендує на посаду міністра розвитку громад та територій України. Про його роботу на посаді голови ОДА читайте у матеріалі “Майбутній міністр”.

  До теми: Перші 100 днів: голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль похвалився здобутками

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!